O nas


Bydgoskie Centrum Nauki

jesteśmy na rynku od sierpnia 2019 roku. Pomysłodawcą oraz założycielem firmy jest Filip Iwiński - urodzony w styczniu 1995 roku. Inżynier specjalizacji inżynierii powypadkowej Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy, osobiście prowadzi korepetycje z matematyki na dowolnym poziomie nauczania. Korepetytor ze stażem od 2015 roku. 


Jesteśmy prężną grupą młodych ludzi, w której każda osoba jest pasjonatem swojego przedmiotu. Jesteśmy inżynierami jak i również część z nas jeszcze studiuje. Prowadzimy korepetycje z matematyki, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego na dowolnym poziomie nauczania. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Bydgoszczy oraz okolicach. Istnieje również możliwość zajęć online z każdym z korepetytorów. Lekcje odbywają się w naszej siedzibie, u nauczyciela lub ucznia. Prowadzimy zajęcia dla osób indywidualnych, par, grup (do 8 osób) oraz osób dorosłych.

 

FILIP IWIŃSKI

Założyciel, urodzony w styczniu 1995 roku. Inżynier specjalizacji inżynierii powypadkowej Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy, osobiście prowadzi korepetycje z matematyki na dowolnym poziomie nauczania. Korepetytor ze stażem od 2015 roku. Ponadto były student Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Matematykę traktuje jako pasję i dlatego od roku 2015, z dużymi sukcesami, przygotowuje swoich uczniów do poprawek, sprawdzianów, matur na poziomie podstawowym (sam uzyskał 98%) oraz na poziomie rozszerzonym (sam uzyskał 84%), egzaminów oraz kolokwiów na uczelniach wyższych. Pomaga w zrozumieniu konkretnego, jednego tematu. Jeżeli istnieje taka potrzeba również przygotuje do egzaminów poprawkowych maturalnych jak i komisyjnych. Pomoże w zrozumieniu zagadnień na dany sprawdzian lub kartkówkę.

 


Justyna Rogalska

absolwentka IV L.O. w Bydgoszczy kierunku humanistyczno - kulturoznawczego, studentka lingwistyki stosowanej. Pasjonatka języka ojczystego, co można odczuć na zajęciach, a wyniki zobaczyć na sprawdzianach czy maturze. Od 2018 roku korepetytorka. Prowadzi zajęcia na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej (podstawowym i rozszerzonym). W zakresie studiów prowadzi zajęcia z akwizycji i nauki języka. Prowadzi zajęcia dla osób indywidualnych, par, grup oraz dla osób dorosłych. Przygotuje do kartkówki, sprawdzianu, egzaminu 8-klasisty i egzaminu maturalnego. Pomoże w zrozumieniu konkretnego działu, tematu oraz pomoże w rozwiązaniu zadania domowego. Maturzystom oferuje pełne przygotowaniu do egzaminu na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Zajęcia odbywają się u prowadzącego, u ucznia lub online.

Zuzanna Nawrot

absolwentka VII L.O w Bydgoszczy, studentka lingwistyki stosowanej - angielski z niemieckim. Język angielski i niemiecki to jej konik, przez co dalej uczy się w tym kierunku. Może pochwalić się wynikami z matury podstawowej i rozszerzonej rzędu 100%! Czynna uczestniczka wymian międzynarodowych na poziomie akademickim. Korepetytorka od 2018 roku. Zajęcia z języka angielskiego prowadzi na poziomie szkoły podstawowej, szkoły średniej oraz studiów. Poziomy od A1 do C2! Z językiem niemieckim pomoże na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej (poziom podstawowy). Przygotuje do kartkówki, sprawdzianu, egzaminu czy kolokwium. Pomoże w redagowaniu prac pisemnych, zadań domowych, zrozumieniu czasów i budowy zdań. Może również prowadzić zajęcia w formie Native speakera. Pomoże w opanowaniu słownictwa oraz gramatyki.
Maturzystom oferuje pełne przygotowaniu do egzaminu na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Zajęcia odbywają się u prowadzącego, u ucznia lub online.

 

Zainteresowany ofertą? zapraszam do kontaktu.

Kontakt


W umówionym miejscu

U prowadzącego lub ucznia

ONLINE

+48 795 761 133
(Filip Iwiński)

bydgoskiecentrum@gmail.com