Nagrody


1. Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz – Jest młodym perspektywicznym zawodnikiem z Bydgoszczy, ma 23 lata i reprezentuje bydgoskie kluby Fighting Division/XYZ Fight Academy. Mieszane sztuki walki trenuje około siedmiu lat, jest to miłość od pierwszego wejrzenia :) 
Jego rekord zawodowy to 5-0 (2TKO, 2 SUB), czyli 2 nokauty i 2 poddania oraz decyzję. Posiada purpurowy pas w Brazylijskim Jiu Jitsu i rozwija się w każdej płaszczyźnie tego wymagającego sportu jakim jest MMA. 

- Wygrany debiut zawodowy na gali Envio Fight Night 17' w Bydgoszczy. (1 RUNDA TKO CIOSY W PARTERZE) 
- Wygrana walka w formule semi-pro na gali Xcage 9 w Toruniu.(1 RUNDA PODDANIE DUSZENIE ZZA PLECÓW) 
- Mistrz Polski BJJ no-gi w kategorii białych pasów do -91,5kg 
- Wielokrotny medalista Amatorskiej Ligi MMA na Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polski Północnej.
- Vice Mistrz Europy BJJ no gi w kat. Niebieskich pasów -91kg
- Wygrana druga walka zawodowa na gali Slugfest 12 w Wągrowcu. (1 RUNDA TKO CIOSY W PARTERZE)
- Srebro na I Polish Open BJJ Championships w kat. Niebieskich pasów -94kg

http://bartekgladkowicz.pl/

FB Instagram

2. Stacja Mohito – „mobilny punkt gastronomiczny serwujący orzeźwiające napoje składające się wyłącznie ze świeżych i naturalnych produktów. Tu spróbujesz mrożonej kawy oraz bezalkoholowych wersji klasycznych drinków: mojito w najróżniejszych smakach czy nawet aperolu”. – Artykuł - Gazeta Wyborcza. Założycielami są Piotr Baszyński – kelner, barman, który swoją przygodę z gastronomią zaczął w wieku 16 lat. Może pochwalić się pracą w topowych Bydgoskich restauracjach, gdzie do teraz doskonali swoje umiejętności. Kacper Manowski – kucharz z krwi i kości. Podobnie jak Piotr, swoją drogę z gastronomiczną zaczął w wieku 16 lat, a jego potrawy wychodzą z najlepszych bydgoskich restauracji. Oboje gwarantują najwyżej klasy napoje bezalkoholowe, w wersji klasycznych drinków, które z pewnością Was orzeźwią! Możecie ich spotkać na Placu Teatralnym w Bydgoszczy!

FB

3. Daria Niezgoda – specjalistka do spraw makijażu oraz stylizacji! Na pierwszym miejscu stawia nienaganny wygląd, na który składa się odpowiednia opieka nad skórą, jej pielęgnacja oraz dobrze dobrany make-up. Od kilku lat w branży beauty. Tworzy makijaże okazjonalne oraz dzienne. Swoje stylizacje dobiera indywidualnie do każdego rodzaju urody, okazji oraz zgodnie z preferencjami klientki, co sprawia, że każda z nich czuje się wyjątkowo. Pracuje na markach: Estee Lauder, Mac, Nyx, Inglot, KatVonDee, Too Faced, Anastasia beverly hills, Fenty Beauty.

 Instagram

4. Katarzyna Herbut – na co dzień pracuje w salonie Indigo w Bydgoszczy, gdzie zaopiekuje się Waszymi paznokciami, rzęsami oraz brwiami. Pracuje w branży od 5 lat, specjalizuje się w wykonywaniu paznokci żelowych, hybrydowych, pedicure. Ponadto stylizuje rzęsy oraz brwi. Wszystkie zabiegi wykonuje na produktach firmy Indigo oraz Posh lashes. Wybór kształtu, wzoru, zdobień dobierany indywidualnie, po konsultacji z Kasią.

Instagram

Dodatkowo, do wyboru vouchery do:

- RESTAURACJI,
- DROGERII,
- PERFUMERII,
- KRĘGIELNI,
- PARKU TRAMPOLIN.


Wartość vouchera to aż 100 zł !


Zainteresowany ofertą? zapraszam do kontaktu.

Kontakt


W umówionym miejscu

U prowadzącego lub ucznia

ONLINE

+48 795 761 133
(Filip Iwiński)

bydgoskiecentrum@gmail.com